Friss hírek

Afrika

Az év bundája: 79-0 és 67-0!
2013-12-31 09:02:32

Nyilvánvaló bundázás miatt a Nigériai Labdarúgó Szövetség felfüggesztette négy alsóbb osztályú klub működését, amelyek közül kettő feltűnő gólkülönbséggel igyekezett kiharcolni a feljutást.

A hétvégén a harmadosztályból a második vonalba törekvő Plateau United Feeders 79-0-ra, a Police Machine pedig 67-0-ra győzött az Akurba FC, illetve a Babayaro FC ellen. A félidei állás csak 7-0, illetve 6-0 volt a meccseken.

A két, feljutásra esélyes csapat között a gólkülönbség volt hivatott dönteni még júliusban, ezért születtek az utolsó bajnoki fordulóban a döbbenetes végeredmények.